Álláslehetőség

Ügyfélkiszolgálót keresünk

Több mint tíz éve folyamatosan bővülő győri digitális gyorsnyomdába keresünk munkatársat!

Szeretnél stabil munkahelyen, biztos fizetésért jó hangulatú csapatban ügyfélkiszolgáló lenni?

Szerintünk ehhez az alábbiakra lesz szükséged:

  • jó kommunikációs készség
  • kedves kiszolgálás
  • pontosság, precízség, odafigyelés, felelősségtudat
  • önálló munkavégzés
  • munkabírás
  • alapvető műszaki érzék

Ügyfélkiszolgáló pozícióban az alábbi feladatok várnak Rád:

• ügyfeleink kiszolgálása (fénymásolás, spirálozás, nyomtatás, CD-DVD írás, stb.),

• bejövő/kimenő megrendelések/munkák rendszerezése, felügyelése,

• segítségnyújtás az ügyfeleinknek másolásban és nyomtatásban,

• szakdolgozat-kötések elkészítése,

• kassza és pénztárgép kezelése,

• telefonos tájékoztatás szolgáltatásainkról az érdeklődők részére,

• email-ben érkező megrendelések feldolgozása, válaszadás,

• raktárkészlet ellenőrzése és feltöltése,

• az üzlet tisztaságának fenntartása.

TÉGED KERESÜNK, HA:

• már van érettségid,

• hosszú távra keresel munkát,

• rendelkezel felhasználói szintű informatikai ismeretekkel,

• jól kommunikálsz,

• érdekel a fénymásolás, nyomtatás, kötészet és egyéb nyomdatechnikai folyamat.

Feltétlenül jelentkezz, ha rendelkezel ezekkel is:

• ügyfél-kiszolgálási vagy eladói tapasztalat,

• Word, Excel és fotókezelő szoftverek mélyebb szintű ismerete,

• mindennapos használatra alkalmas alapfokú angol nyelvtudás.

Amit nálunk megkaphatsz:

• stabil munkahelyet,

• hosszú távú munkalehetőséget,

• lojális hozzáállást,

• modern munkaeszközöket,

• egy jól együttműködő csapatot,

Amit kérünk önéletrajzodban:

• iskoláid, tanulmányaid,

• előző munkahelyeid, az ott végzett munkafolyamatok (részletesen),

• jogosítvánnyal rendelkezel-e,

• közeli és távlati terveid,

• fizetési igényed (amit kézhez szeretnél kapni),

A jelentkezés és felvétel menete:

• Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldj egy fényképes önéletrajzot a kozmazsuzsa25@gmail.com e-mail címre!

• Az email tárgyában feltétlenül tüntesd fel, hogy „ÜGYFÉLKISZOLGÁLÓ”.

Álláshirdetés feladva: 2017.08.23.

Pályázatainkról a képre kattintva olvashat.

2020_cp06.jpg

icon_phone_2.png

+36 20 23 55 616

icon_email_2.png fenymasolda@gmail.com

Nyitva tartás:

Hétfő-Csütörtök:

7:30-17:30

Péntek:

7:30-16:00

Szombat:

9:00-12:00

Március 15-18-ig üzletünk zárva.

Házhozszállítás

Az ország bármely pontjára
2-3 napon belül csak 2.000 Ft!

Kártyás fizetés

Üzletünkben bankkártyával is fizethet!

Oldal tetejére